Ytterdörrhandtag Habo Chicago Rostfritt
Rek. pris 386 kr
227 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Chicago Rostfritt
227 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ytterdörrhandtag Habo Chicago Rostfritt har dubbelverkande returfjäder och är avsett för ytterdörr med modullåskista. Det passar till dörrtjocklek 38-70 mm. Utsprång 70 mm. Finns även som innerdörrhandtag.
Varumärke
HaboBeskrivning
Ytterdörrhandtag Habo Chicago Rostfritt har dubbelverkande returfjäder och är avsett för ytterdörr med modullåskista. Det passar till dörrtjocklek 38-70 mm. Utsprång 70 mm. Finns även som innerdörrhandtag.
Vid köp av 1st ingår ett par med handtag för att beslå en dörr.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 18053 |
| Färg | Nickel |
| Längd | 126 mm |
| Material | Stål |
| Djup | 70 mm |
| Ytbehandling | Rostfritt |
| Serie | Chicago |
| Typ | Ytterdörrhandtag |
| Detaljer | 1st innehåller 1 par |
| Passande Dörrtjocklek | 38-70 mm |
| EAN-nr | 7317900180538 |

