
Bordsben Beslag Design 870Höjd: 870 Krom
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
995 kr
796 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bordsben för montering i yttre hörn av bordsskiva. Justerbar höjd: 30mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 95983 |
| Färg | Krom |
| Längd | 60 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 870 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Justerbar | 30 mm |
| Typ | Bordsben |
| EAN-nr | 7316189598300 |

