
Konsol Beslag Design 521
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
449 kr
359 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Konsol från Beslag Design som kan justeras efter montering. Säljs styckvis.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 967450-41 |
| Färg | Krom |
| Material | Zink |
| Djup | 240 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Bredd | 30 mm |
| EAN-nr | 7316181000689 |


