Hängskena ElfaGraphite, L: 1532 mm
Rek. pris 222 kr
168 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Graphite
Längd:
1532 mm

Hängskena Elfa
Graphite, L: 1532 mm
168 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en stark grund för din förvaring med våra mångsidiga hängskenor. Tillverkade av robust stål, ger de en stabil bas för att hålla hyllor och lådor på plats. Den sinnrika designen säkerställer enkel montering på en bärlist. Anpassa till din yta med olika höjder och kapa dem för att passa perfekt. Förvandla enkelt oordning till ordning. Smidig installation: Enkel design garanterar en problemfri installation.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Skapa en stark grund för din förvaring med våra mångsidiga hängskenor. Tillverkade av robust stål, ger de en stabil bas för att hålla hyllor och lådor på plats. Den sinnrika designen säkerställer enkel montering på en bärlist. Anpassa till din yta med olika höjder och kapa dem för att passa perfekt. Förvandla enkelt oordning till ordning. Smidig installation: Enkel design garanterar en problemfri installation.
Egenskaper
- Anpassningsbar: Välj olika höjder och anpassa perfekt från golv till tak.
- Stadigt stöd: Robust stål som ger stöd åt hyllor och lådor, förvandlar oordning till ordning.
- Anpassningsbar: Välj olika höjder och anpassa perfekt från golv till tak.
- Stadigt stöd: Robust stål som ger stöd åt hyllor och lådor, förvandlar oordning till ordning.
Dokument
Recensioner
HansVerifierad köpare
för 1 år sedanÄr nöjd helt enkelt
CarinVerifierad köpare
för 1 år sedanKjell EVerifierad köpare
för 1 år sedansnabb lev funkar bra
Peter HVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg skena som dessutom går att skapa bra förvaring med
+ Snygg skena som passar i mitt nyrenoverade garage
Dino GVerifierad köpare
för 2 år sedanEtt tillförlitligt koncept, flexibelt och funktionellt.
+ Funktionalitet, en klassiker
- Blivit rätt dyr om man behöver större mängd
AnnaVerifierad köpare
för 2 år sedanStämde bra överens med mina önskningar och förväntningar. Hade fått rekommendation av tidigare kund och bra leveranser.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 451347433 |
| Färg | Graphite |
| Längd | 1532 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 427625 |
| Djup | 23 mm |
| Passar till | Bärlist |
| Material | Stål |
| Modell | Klick-In System |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Hängskena |
| Bredd | 25 mm |
| EAN-nr | 7315494276255 |


