Universalglidlist Lundbergs Wide 550 mmVit
99 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Wide 550 mm
Vit
99 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Universalglidlist Lundbergs Wide 550 mm är en list som används för att fästa backar i garderober eller liknande utrymmen. Säljs i par. Den är justerbar på bredden och djupet (går att kapa). Skruvar och fästen ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Universalglidlist Lundbergs Wide 550 mm är en list som används för att fästa backar i garderober eller liknande utrymmen. Säljs i par. Den är justerbar på bredden och djupet (går att kapa). Skruvar och fästen ingår.
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 2 år sedanPerfekt passning, enkel att montera.
+ Perfekt passning
Charlotte SVerifierad köpare
för 2 år sedanEnkel att montera och himla bra funktion Nöjd!
Bo KVerifierad köpare
för 6 år sedanMycket prisvärd. Lätt att montera
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72027 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 11 mm |
| Djup | 10 mm |
| Passar till | Hyllsystem |
| Längd | 550 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Antal | 2 st/frp |
| Typ | Glidlist |
| EAN-nr | 7392118720271 |




