Väggskena Lundbergs Wide 30 mmSilver, 2310 mm
209 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Silver
Längd:
2310 mm

Wide 30 mm
Silver, 2310 mm
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Väggskena Lundbergs Wide 30 mm är en skena för väggfast montering. Den skruvas fast i väggen och kan kapas till önskad längd. Avståndet mellan varje skena bör inte överstiga 900 mm.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Väggskena Lundbergs Wide 30 mm är en skena för väggfast montering. Den skruvas fast i väggen och kan kapas till önskad längd. Avståndet mellan varje skena bör inte överstiga 900 mm.
6 skruvhål.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 73026 |
| Färg | Silver |
| Längd | 2310 mm |
| Typ | Väggskena |
| Material | Stål |
| Passar till | Hyllsystem |
| Serie | Wide |
| Djup | 16 mm |
| Bredd | 25 mm |
| EAN-nr | 7392118730263 |
