
Krok Beslag Design Arpa
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.175 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Arpa
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Arpa serien kombinerar en elegant industriell design med en subtil räfflad yta av ränder. Krok Arpa har en tidlös design och passar in i både moderna och traditionella miljöer. Väggkroken är inte bara praktisk, utan också en vacker inredningsdetalj – det perfekta valet för både funktionell och estetisk upphängning.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Arpa serien kombinerar en elegant industriell design med en subtil räfflad yta av ränder. Krok Arpa har en tidlös design och passar in i både moderna och traditionella miljöer. Väggkroken är inte bara praktisk, utan också en vacker inredningsdetalj – det perfekta valet för både funktionell och estetisk upphängning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Mässing, Borstad Mässing, Borstad Svart, Rostfri Finish |
| Höjd | 14 mm |
| Typ | krok |
| Material | Aluminium |
| Djup | 41 mm |
| Längd | 55 mm |
| Serie | Arpa |
