
Krok Beslag Design CaligolaSvart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
279 kr
223 krSpara 20 %Kampanj42 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Caligola
Svart
223 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Caligola sand är en imponerande krok med en generös diameter på 50mm, vilket gör den till det perfekta tillskottet i flera olika rum. Krok Caligola finns i flera förtjusande färger som harmoniserar elegant med varandra.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Caligola sand är en imponerande krok med en generös diameter på 50mm, vilket gör den till det perfekta tillskottet i flera olika rum. Krok Caligola finns i flera förtjusande färger som harmoniserar elegant med varandra.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 590062-21 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 50 mm |
| Typ | Krok |
| Material | Metall |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Längd | 44 mm |
| Serie | Caligola |
| EAN-nr | 7316180027113 |


