Krok Lundbergs August Duo
159 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

August Duo
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Rejäl dubbelkrok i metall, pulverlackad i svart NCS S-9000. Förborrade hål
För den som vill ha extra bärförmåga erbjuder vi en dubbelkrok i metall som inte kompromissar på vare sig design eller funktion. Den svarta pulverlackerade ytan, enligt NCS S-9000, ger ett modernt och sofistikerat utseende, medan de förborrade hålen gör montering till en enkel process. Perfekt för att säkert hänga upp tyngre föremål med en känsla av trygghet.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 12606 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 125 mm |
| Typ | Krok |
| Material | Metall |
| Montering | Nej |
| Serie | August |
| Längd | 5 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Höjd | 12,5 cm |
| EAN-nr | 7392118126066 |



