Tillbehörskrok Elfa till Förvaringsskena
fr.77 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

till Förvaringsskena
77 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Håll olika tillbehör organiserade med vår tillbehörskrok för förvaringsskena. Dessa mångsidiga krokar är perfekta för att hålla dina tillhörigheter prydliga och lättillgängliga. Klickar enkelt och säkert fast på förvaringsskena. Levereras i en 3-pack. Idealisk för att hänga olika tillbehör.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Håll olika tillbehör organiserade med vår tillbehörskrok för förvaringsskena. Dessa mångsidiga krokar är perfekta för att hålla dina tillhörigheter prydliga och lättillgängliga. Klickar enkelt och säkert fast på förvaringsskena. Levereras i en 3-pack. Idealisk för att hänga olika tillbehör.
Egenskaper
- Klickas på plats på förvaringsskenan eller förvaringstavlan.
- Kommer i en 3-pack.
- Klickas på plats på förvaringsskenan eller förvaringstavlan.
- Kommer i en 3-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Färg | Grå, Vit |
| Höjd | 170 mm |
| Material | Steel/Plastic, Stål |
| Djup Modulmått | <25 cm |
| Passar till | Förvaringsskena |
| Modell | Klick-In System |
| Antal | 1 st/frp |
| Tillverkarens Art.Nr. | 477815, 477875 |
| Användningsområde | Garage och Förråd, Tvätt och Städ |
| Djup | 23, 24 mm |
| Bredd | 10, 100 mm |
