Adapter förlängningshängskena Elfa Décor+/Garage+
Rek. pris 60 kr
45 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Décor+/Garage+
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr

Skapa extra höjd på din förvaring med Garage+/Décor+ adapter för förlängningshängskena. Kombinera den med Garage+/Décor+ förlängningshängskena för att nå en maximal höjd om 3324 mm. Monteras smidigt och enkelt tack vare de medföljande skruvarna och insexnyckeln.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Skapa extra höjd på din förvaring med Garage+/Décor+ adapter för förlängningshängskena. Kombinera den med Garage+/Décor+ förlängningshängskena för att nå en maximal höjd om 3324 mm. Monteras smidigt och enkelt tack vare de medföljande skruvarna och insexnyckeln.
Specifikationer
- En stark och hållbar lösning vid ökad höjd
- Skapar möjlig förvaring upp till 3324 mm höjd
- Enkel montering - skruv och insexnyckel ingår
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
- En stark och hållbar lösning vid ökad höjd
- Skapar möjlig förvaring upp till 3324 mm höjd
- Enkel montering - skruv och insexnyckel ingår
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 441051 |
| Höjd | 160 mm |
| Djup | 25 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Decor+ by Elfa |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Adapter förlängningshängskena |
| Bredd | 25 mm |
| Kollektion | Decor+/Garage+ |
| EAN-nr | 7315494410512 |



