Arbetsbänk Elfa Garage+
Rek. pris 4 379 kr
3 050 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BenBen Elfa Garage+ för Arbetsbänk
1 815 kr
Garage+
3 050 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 699 kr

Förbättra din arbetsyta med vår stryktåliga fristående arbetsbänk. Arbetsbänken är tillverkad av en spånskiva med en massiv träkärna och har en professionell laminatkvalitet. Komplettera arbetsbänken med Elfas ben för arbetsbänk. Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förbättra din arbetsyta med vår stryktåliga fristående arbetsbänk. Arbetsbänken är tillverkad av en spånskiva med en massiv träkärna och har en professionell laminatkvalitet. Komplettera arbetsbänken med Elfas ben för arbetsbänk. Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 4700120 |
| Färg | Matt Grå |
| Höjd | 40 mm |
| Djup | 620 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Garage by Elfa |
| Typ | Arbetsbänk |
| Bredd | 1821 mm |
| Kollektion | Garage+ |
| EAN-nr | 7315490000779 |



