Beslag Elfa Garage+ för Förvaringslist
Rek. pris 74 kr/par
56 kr/par
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Garage+ för Förvaringslist
56 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr

Förbättra din redskapsförvaring med våra smarta stålbeslag, designade för att enkelt montera en Garage+ förvaringslist eller bärlist mellan två Garage+ hängskenor. En montering av bärlisten längre ner i förvaringssystemet möjliggör en enkel åtkomst till våra smarta större krokar, såsom J-krok, Meshkorg för list och våra cykelkrokar.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förbättra din redskapsförvaring med våra smarta stålbeslag, designade för att enkelt montera en Garage+ förvaringslist eller bärlist mellan två Garage+ hängskenor. En montering av bärlisten längre ner i förvaringssystemet möjliggör en enkel åtkomst till våra smarta större krokar, såsom J-krok, Meshkorg för list och våra cykelkrokar.
Specifikationer
- Möjliggör att en förvaringslist kan placeras mellan två hängskenor i systemet
- Placeringen av en list längre ner i systemet ger dig enklare åtkomst till våra robusta krokar
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
- Möjliggör att en förvaringslist kan placeras mellan två hängskenor i systemet
- Placeringen av en list längre ner i systemet ger dig enklare åtkomst till våra robusta krokar
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 4700128 |
| Färg | Matt Grå |
| Höjd | 60 mm |
| Typ | Garage+ by elfa |
| Material | Stål |
| Bredd | 24 mm |
| Kollektion | Garage+ |
| Serie | Garage by Elfa |
| Djup | 28 mm |
| EAN-nr | 7315490001042 |


