Dörrar Elfa Garage+ till Högt Förvaringsskåp
Rek. pris 2 388 kr
1 791 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
StommeStomme Elfa Garage+ till Högt Förvaringsskåp B: 90
4 396 kr
Garage+ till Högt Förvaringsskåp
1 791 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 695 kr

Komplettera din Garage+ stomme till högt skåp med dörrar i stål. Med sina infällda fyrkantiga handtag erbjuder dessa dörrar säker förvaring med en integrerad låsfunktion och dörrstopp. Innehållet i skåpet förvaras säkert samtidigt som du förbättrar din arbetsplats funktionalitet.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Komplettera din Garage+ stomme till högt skåp med dörrar i stål. Med sina infällda fyrkantiga handtag erbjuder dessa dörrar säker förvaring med en integrerad låsfunktion och dörrstopp. Innehållet i skåpet förvaras säkert samtidigt som du förbättrar din arbetsplats funktionalitet.
Specifikationer
- Integrerad låsfunktion håller innehållet i skåpet säkert
- Infällda fyrkantiga handtag gör det enkelt att öppna
- Dörrstopp ingår
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
- Integrerad låsfunktion håller innehållet i skåpet säkert
- Infällda fyrkantiga handtag gör det enkelt att öppna
- Dörrstopp ingår
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 4700109 |
| Färg | Matt Grå |
| Höjd | 1776 mm |
| Djup | 25 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Garage by Elfa |
| Typ | Dörrar |
| Bredd | 429 mm |
| Kollektion | Garage+ |
| EAN-nr | 7315490000946 |

