Kabelbox Elfa Garage+ B: 90
Rek. pris 448 kr
433 kr
312 krSpara 28 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Garage+ B: 90
312 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förbättra ordningen på din arbetsyta med vår belysningskabelbox. Döljer strömkablar och monteras enkelt mellan Garage+ hängskenor. Finns tillgänglig i olika bredder.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förbättra ordningen på din arbetsyta med vår belysningskabelbox. Döljer strömkablar och monteras enkelt mellan Garage+ hängskenor. Finns tillgänglig i olika bredder.
Specifikationer
- Förhöjer ordningen på din arbetsyta
- Döljer belysningskablar på ett snyggt sätt
- Enkel montering mellan hängskenor
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
- Förhöjer ordningen på din arbetsyta
- Döljer belysningskablar på ett snyggt sätt
- Enkel montering mellan hängskenor
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 623651 |
| Färg | Matt Grå |
| Höjd | 32 mm |
| Typ | Kabelbox |
| Bredd Nischmått | 90 cm |
| Material | Plast |
| Bredd | 894 mm |
| Kollektion | Garage+ |
| Serie | Garage by Elfa |
| Djup | 76 mm |
| EAN-nr | 7315496236516 |

