Konsol Elfa 30 2-PackLängd: 320 mm, Vit
94 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

30 2-Pack
Längd: 320 mm, Vit
94 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Skapa en stabil grund för dina förvaringslösningar med vår mångsidiga och starka konsol, konstruerad för en stabil installation i hängskenor. Monteras enkelt i hängskenan och erbjuder flexibiliteten att organisera om ditt förvaringssystem efter behov. Konsolen har urtag undertill för klädstångshållare, vilket möjliggör smidig klädförvaring. Kombinera med trådhyllor och utdragbara lådor i motsvarande djup för en komplett och färdig look. Den starka och stabila konstruktionen säkerställer pålitlig förvaring.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Skapa en stabil grund för dina förvaringslösningar med vår mångsidiga och starka konsol, konstruerad för en stabil installation i hängskenor. Monteras enkelt i hängskenan och erbjuder flexibiliteten att organisera om ditt förvaringssystem efter behov. Konsolen har urtag undertill för klädstångshållare, vilket möjliggör smidig klädförvaring. Kombinera med trådhyllor och utdragbara lådor i motsvarande djup för en komplett och färdig look. Den starka och stabila konstruktionen säkerställer pålitlig förvaring.
Egenskaper
- Enkel montering i hängskenan möjliggör ett anpassningsbart förvaringssystem
- Finns i olika djup
- Enkel montering i hängskenan möjliggör ett anpassningsbart förvaringssystem
- Finns i olika djup
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Färg | Vit |
| Höjd | 55 mm |
| Passar till | Hängskenor |
| Tillverkarens Art.Nr. | 410310 |
| Serie | Elfa-Hylla 30 |
| Djup | 14 mm |
| Längd | 320 mm |
| Djup Modulmått | 30 cm |
| Material | Stål |
| Modell | Klick-In System |
| Typ | Konsol |
| Användningsområde | Klädförvaring |

