Konsol Elfa 40Vit
Rek. pris 64 kr
43 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

40
Vit
43 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Skapa en stabil grund för dina förvaringslösningar med vår mångsidiga och starka konsol, konstruerad för en stabil installation i hängskenor. Monteras enkelt i hängskenan och erbjuder flexibiliteten att organisera om ditt förvaringssystem efter behov. Konsolen har urtag undertill för klädstångshållare, vilket möjliggör smidig klädförvaring. Kombinera med trådhyllor och utdragbara lådor i motsvarande djup för en komplett och färdig look. Den starka och stabila konstruktionen säkerställer pålitlig förvaring.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Skapa en stabil grund för dina förvaringslösningar med vår mångsidiga och starka konsol, konstruerad för en stabil installation i hängskenor. Monteras enkelt i hängskenan och erbjuder flexibiliteten att organisera om ditt förvaringssystem efter behov. Konsolen har urtag undertill för klädstångshållare, vilket möjliggör smidig klädförvaring. Kombinera med trådhyllor och utdragbara lådor i motsvarande djup för en komplett och färdig look. Den starka och stabila konstruktionen säkerställer pålitlig förvaring.
Egenskaper
- Enkel montering i hängskenan möjliggör ett anpassningsbart förvaringssystem.
- Finns i olika djup.
- Enkel montering i hängskenan möjliggör ett anpassningsbart förvaringssystem.
- Finns i olika djup.
Dokument
Recensioner
Martin HVerifierad köpare
för 6 månader sedanAllt helt ok
Erica SVerifierad köpare
för 2 år sedanEn bra vara
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 45872228 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 52 mm |
| Typ | Konsol |
| Material | Stål |
| Passar till | Hängskenor |
| Tillverkarens Art.Nr. | 414210 |
| Serie | Elfa-Hylla 40 |
| Djup | 12 mm |
| Längd | 420 mm |
| Djup Modulmått | 40 cm |
| Modell | Klick-In System |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| EAN-nr | 7315494142109 |

