Konsol Lundbergs Wide Förstärkt 570 mm
Rek. pris 159 kr
fr.125 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Wide Förstärkt 570 mm
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Konsol Lundbergs Wide Förstärkt 570 mm är en förstärkt, extra lång konsol. Den används för montering av hyllor. Konsolen hakas i häng- eller väggskena och den passar en hylla som är 570-600 mm djup.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Konsol Lundbergs Wide Förstärkt 570 mm är en förstärkt, extra lång konsol. Den används för montering av hyllor. Konsolen hakas i häng- eller väggskena och den passar en hylla som är 570-600 mm djup.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Silver, Vit |
| Höjd | 150 mm |
| Djup | 12 mm |
| Längd | 570 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Typ | Konsol |
