Kopplingskabel Elfa Décor+/Garage+ 4-packBredd: 130 mm
Rek. pris 309 kr/frp
216 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
10 mm
Övriga garderobstillbehörKabelsamlare Elfa Décor+/Garage+ 10-pack
36 kr/frp
Décor+/Garage+ 4-pack
Bredd: 130 mm
216 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr

Anslut din belysningsarmatur enkelt med kopplingskablar. Har dragavlastning mellan kabel och kontakter för att förebygga kabelbrott. Finns i förpackningar om 4, välj mellan två längder som passar dina behov.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Anslut din belysningsarmatur enkelt med kopplingskablar. Har dragavlastning mellan kabel och kontakter för att förebygga kabelbrott. Finns i förpackningar om 4, välj mellan två längder som passar dina behov.
Specifikationer
- Ansluter flera kablar
- Dragavlastning förhindrar kabelbrott
- Finns i 2 olika längder
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
- Ansluter flera kablar
- Dragavlastning förhindrar kabelbrott
- Finns i 2 olika längder
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 623310 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 10 mm |
| Djup | 120 mm |
| Serie | Decor+ by Elfa |
| Antal | 4 st/frp |
| Typ | Kopplingskabel |
| Bredd | 130 mm |
| Kollektion | Decor+/Garage+ |
| Material | Plast |
| EAN-nr | 7315496233102 |

