Meshkorg Elfa Garage+ för List
Rek. pris 293 kr
229 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Garage+ för List
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr

Skapa ännu bättre ordning med denna mångsidiga meshkorg. Förvara sportutrustning, trädgårdsredskap eller andra små föremål med enkel åtkomst. Krokas fast och låses på Garage+ förvaringslist eller bärlist eller kan monteras direkt på väggen.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Skapa ännu bättre ordning med denna mångsidiga meshkorg. Förvara sportutrustning, trädgårdsredskap eller andra små föremål med enkel åtkomst. Krokas fast och låses på Garage+ förvaringslist eller bärlist eller kan monteras direkt på väggen.
Specifikationer
- Perfekt för olika små föremål, för att bibehålla en välordnad förvaringsyta
- Hakas på Garage+ förvaringslist eller skruvas direkt i väggen
- Öppen korg, underlättar åtkomsten till förvarade föremål
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
- Perfekt för olika små föremål, för att bibehålla en välordnad förvaringsyta
- Hakas på Garage+ förvaringslist eller skruvas direkt i väggen
- Öppen korg, underlättar åtkomsten till förvarade föremål
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 4700090 |
| Färg | Matt Grå |
| Höjd | 238 mm |
| Djup | 146 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Garage by Elfa |
| Typ | Meshkorg för list |
| Bredd | 435 mm |
| Kollektion | Garage+ |
| EAN-nr | 7315490000595 |






