Plastilägg Elfa för Trådhylla 30
fr.47 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

för Trådhylla 30
47 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Plastilägg från Elfa som läggs på trådhyllan för att täcka mellanrummen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Färg | Transparent |
| Djup Modulmått | 30 cm |
| Passar till | Hyllsystem |
| Modell | Klick-In System |
| Tjocklek | 1 mm |
| Typ | Plastilägg |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Bredd | 291 mm |
| Längd | 450, 901 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 614330, 619330 |
| Material | Plast |
| Serie | Generic |

