Prylkopp Elfa Garage+ 2-pack
Rek. pris 29 kr/frp
21 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Garage+ 2-pack
21 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr

Förbättra ordningen i ditt arbetsutrymme med vår cylindriska behållare, perfekt för Garage+ förvaringstavla. Förvara pennor, elskruvmejslar och andra småsaker på ett behändigt sätt. Levereras i 2-pack och monteras enkelt. Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förbättra ordningen i ditt arbetsutrymme med vår cylindriska behållare, perfekt för Garage+ förvaringstavla. Förvara pennor, elskruvmejslar och andra småsaker på ett behändigt sätt. Levereras i 2-pack och monteras enkelt. Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 4700127 |
| Färg | Matt Grå |
| Höjd | 75 mm |
| Djup | 30 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Garage by Elfa |
| Typ | Prylkopp |
| Bredd | 37 mm |
| Kollektion | Garage+ |
| EAN-nr | 7315490002384 |
