Rörhållare Theofils 12114 25 mm
89 kr
30 dagars prisgaranti

12114 25 mm
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Rörhållare i krom, mässing eller svart. Passar 25mm rör.
Ytterdiameter 54 mm. CC-mått mellan hålen är 35 mm. Passande skruv stfx 3,5. Skruv köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 609035 |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 16 mm |
| Typ | Rörhållare |
| Material | Metall |
| Djup | 45 mm |
| Diameter | 55 mm |
| EAN-nr | 7332466053102 |

