Rörhållare Theofils 1558Ö 25 Ral 9005 Glans 30Matt Svart
Rek. pris 119 kr
95 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

1558Ö 25 Ral 9005 Glans 30
Matt Svart
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Rörhållare öppen (Ö) modell i krom, mässing eller svart. Passar 25mm rör.
Skruv köps separat
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 602532.01 |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 47 mm |
| Typ | Rörhållare |
| Material | Metall |
| Bredd | 90 mm |
| Diameter | 25 mm |
| EAN-nr | 7332466039571 |

