Skruv & Plugg Lundbergs Wide 10-Pack
59 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Wide 10-Pack
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Skruv & Plugg Lundbergs Wide 10-Pack används för montering av väggskena eller bärlist i trä-, betong- eller tegelväggar. 10 st/påse.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skruv & Plugg Lundbergs Wide 10-Pack används för montering av väggskena eller bärlist i trä-, betong- eller tegelväggar. 10 st/påse.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72205 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 40 mm |
| Djup | 160 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Antal | 10 st/frp |
| Typ | Skruv & Plugg |
| Bredd | 80 mm |
| EAN-nr | 7392118722053 |
