
Städskåpsutdrag Beslag Design Deluxe Höger Mörkgrå
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
5 199 kr
4 159 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Deluxe Höger Mörkgrå
4 159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Städskåpsinrede Deluxe i snyggt mörkgrått utförande hjälper dig hålla ordning i städskåpet. Tre fasta hyllor, krokar och hållare för dammsugarslangen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Städskåpsinrede Deluxe i snyggt mörkgrått utförande hjälper dig hålla ordning i städskåpet. Tre fasta hyllor, krokar och hållare för dammsugarslangen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 120001404 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 490 mm |
| Djup | 360 mm |
| Längd | 1700 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Deluxe |
| Typ | Städskåpsutdrag |
| EAN-nr | 7316180023559 |
