Underskåp Elfa Garage+ Komplett Kit B: 60
Rek. pris 5 108 kr
3 558 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Garage+ Komplett Kit B: 60
3 558 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 699 kr

Utöka din förvaring med vårt robusta underskåp i stål, med hörnskydd i PP-plast. Montera skåpsstommen i Garage+ hängskenor med hjälp av monteringssats hängskena för skåp eller placera den fristående med justerbara fötter eller hjul. Paketet innehåller skåpstomme, dörrar och två hyllor för en mångsidig och organiserad förvaringsyta.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Utöka din förvaring med vårt robusta underskåp i stål, med hörnskydd i PP-plast. Montera skåpsstommen i Garage+ hängskenor med hjälp av monteringssats hängskena för skåp eller placera den fristående med justerbara fötter eller hjul. Paketet innehåller skåpstomme, dörrar och två hyllor för en mångsidig och organiserad förvaringsyta.
Specifikationer
- Ett komplett underskåpskit, inklusive stomme, dörrar och två hyllor för en välordnad förvaring
- Robust stålkonstruktion med hörnskydd i PP-plast
- Monteras i systemet eller används fristående med hjul eller fötter
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
- Ett komplett underskåpskit, inklusive stomme, dörrar och två hyllor för en välordnad förvaring
- Robust stålkonstruktion med hörnskydd i PP-plast
- Monteras i systemet eller används fristående med hjul eller fötter
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 7400028 |
| Färg | Matt Grå |
| Höjd | 767 mm |
| Djup | 531 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Garage by Elfa |
| Typ | Underskåp |
| Bredd | 605 mm |
| Kollektion | Garage+ |
| Bredd Nischmått | 60 cm |
| EAN-nr | 7315490002599 |





