Clips för Gavel ElfaGalvaniserad
Rek. pris 61 kr
47 kr
42 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Elförzinkad

Clips för Gavel Elfa
Galvaniserad
42 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 199 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Håll dina backsystem stabila och säkert anslutna sida vid sida med våra clips för gavel. Dessa clips är utformade för att fästas i par vid den främre och bakre kanten, där backsystemen möts, för att förhindra att de glider isär. Levereras i en 4-pack. Anslut två backstativenheter sida vid sida.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Håll dina backsystem stabila och säkert anslutna sida vid sida med våra clips för gavel. Dessa clips är utformade för att fästas i par vid den främre och bakre kanten, där backsystemen möts, för att förhindra att de glider isär. Levereras i en 4-pack. Anslut två backstativenheter sida vid sida.
Egenskaper
- Clipsen fästs på fram- och bakkanterna för optimal stabilitet.
- Säljs i 4-pack.
- Clipsen fästs på fram- och bakkanterna för optimal stabilitet.
- Säljs i 4-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 45164164 |
| Färg | Elförzinkad |
| Höjd | 10 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 222548 |
| Djup | 26 mm |
| Bredd | 22 mm |
| Passar till | Backstativ |
| Modell | Backsystem |
| Serie | Classic |
| Typ | Clips |
| EAN-nr | 7315492225484 |
