Expanderplugg Lundbergs för Enkelgips Wide 4-Pack
79 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti

för Enkelgips Wide 4-Pack
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Expanderplugg Lundbergs för Enkelgips Wide 4-Pack för montering av väggskena eller bärlist i gipsvägg med enkelgips. 4 st/förp.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Expanderplugg Lundbergs för Enkelgips Wide 4-Pack för montering av väggskena eller bärlist i gipsvägg med enkelgips. 4 st/förp.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72203 |
| Färg | Grå/Svart |
| Höjd | 80 mm |
| Typ | Expanderplugg |
| Material | Stål |
| Passar till | Hyllsystem |
| Serie | Wide |
| Djup | 150 mm |
| Antal | 4 st/frp |
| Bredd | 40 mm |
| EAN-nr | 7392118722039 |


