Klädhängare Elfa Décor 40D: 40 cm
Rek. pris 192 kr
131 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Djup Modulmått:
40 cm

Décor 40
D: 40 cm
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Utnyttja begränsade utrymmen maximalt. Möjliggör effektiv upphängning av dina kläder med galgar placerade bakom varandra. Monteras under en trådhylla eller en trådhyllkorg med motsvarande djup. Idealisk för utrymmen med begränsat djup, exempelvis hallen.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Utnyttja begränsade utrymmen maximalt. Möjliggör effektiv upphängning av dina kläder med galgar placerade bakom varandra. Monteras under en trådhylla eller en trådhyllkorg med motsvarande djup. Idealisk för utrymmen med begränsat djup, exempelvis hallen.
Egenskaper
- Möjliggör att galgar kan placeras bakom varandra.
- Klickas enkelt på plats under trådhylla eller trådhyllkorg.
- Möjliggör att galgar kan placeras bakom varandra.
- Klickas enkelt på plats under trådhylla eller trådhyllkorg.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 45182596 |
| Färg | Krom |
| Höjd | 188 mm |
| Djup Modulmått | 40 cm |
| Längd | 372 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 602788 |
| Djup | 11 mm |
| Utförande | Fast |
| Passar till | Trådhylla |
| Modell | Klick-In System |
| Serie | Classic |
| Typ | Klädhängare |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| EAN-nr | 7315496027886 |

