Meshback Elfa Paket med Utdragsram & Konsol 40Graphite, 40x60x8,5 cm
927 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Graphite
Bredd:
600 mm
Höjd:
85 mm

Paket med Utdragsram & Konsol 40
Graphite, 40x60x8,5 cm
927 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Meshback för utdragsram som släpper igenom luft för fräschare kläder och skapar bra överblick. Passar även till förvaring av mindre saker. Finns i tre olika höjder och två olika bredd för att matcha din lösning.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Meshback för utdragsram som släpper igenom luft för fräschare kläder och skapar bra överblick. Passar även till förvaring av mindre saker. Finns i tre olika höjder och två olika bredd för att matcha din lösning.
Meshback kommer med passande utdragsram samt två konsoler för montering direkt på din hängskena.
- Mesh ger dig en luftig och tydlig översikt, samtidigt som den förhindrar saker att falla ur
- Möjligt att komplettera med avdelare för meshback för en ännu bättre ordning
- Mesh ger dig en luftig och tydlig översikt, samtidigt som den förhindrar saker att falla ur
- Möjligt att komplettera med avdelare för meshback för en ännu bättre ordning
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Färg | Graphite |
| Höjd | 85 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Modell | Klick-In System |
| Typ | Meshback |
| Material | Stål |
| Kollektion | Topphängt |
| Serie | Classic by Elfa |
| Djup | 400 mm |
| Djup Modulmått | 40 cm |
