Meshback Lundbergs Wide 527x527 mm
fr.375 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Wide 527x527 mm
375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Meshback Lundbergs Wide 527x527 mm är en back med finmaskigt metallnät för förvaring. Den används i fristående stativ med 550 tvärstag eller med universalglidlist i befintlig garderob.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Meshback Lundbergs Wide 527x527 mm är en back med finmaskigt metallnät för förvaring. Den används i fristående stativ med 550 tvärstag eller med universalglidlist i befintlig garderob.
Backen finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Silver, Vit |
| Höjd | 85, 185, 285 mm |
| Bredd | 527 mm |
| Djup | 527 mm |
| Typ | Meshback |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
