Trådback Lundbergs Wide 427x527 mm
Rek. pris 195 kr
fr.179 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Wide 427x527 mm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Trådback Lundbergs Wide 427x527 mm är en klassisk trådback med standarddjup för förvaring. Den kan användas i fristående stativ med tvärstag 450 eller med universalglidlist i befintlig garderob. Backen passar även utdragsram 600. Höjden tar 2 skenor i stativgavlarna.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trådback Lundbergs Wide 427x527 mm är en klassisk trådback med standarddjup för förvaring. Den kan användas i fristående stativ med tvärstag 450 eller med universalglidlist i befintlig garderob. Backen passar även utdragsram 600. Höjden tar 2 skenor i stativgavlarna.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Silver, Vit |
| Höjd | 85, 185, 285 mm |
| Bredd | 527 mm |
| Djup | 427 mm |
| Typ | Trådback |
| Material | Stål |
| Passar till | Backsystem |
| Serie | Wide |
