Trådkorg WENKO Hercules Teleskop 2 stMatt Svart
599 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Hercules Teleskop 2 st
Matt Svart
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Denna enkla och mycket användbara trådkorg är designad för att passa perfekt in i Wenko Herkules teleskopsystem. Du kan använda korgen för att förvara allt från underkläder och halsdukar till strumpor eller andra småsaker. Möjligheterna är många, och det är lätt att anpassa korgen till resten av systemet.
Varumärke
WENKOBeskrivning
Denna enkla och mycket användbara trådkorg är designad för att passa perfekt in i Wenko Herkules teleskopsystem. Du kan använda korgen för att förvara allt från underkläder och halsdukar till strumpor eller andra småsaker. Möjligheterna är många, och det är lätt att anpassa korgen till resten av systemet.
Korgen levereras i ett praktiskt set med 2 st.
Den mäter 94 x 38 x 8 cm (L x B x H), har en stilren grå färg och är tillverkad av hållbart stål.
Den mäter 94 x 38 x 8 cm (L x B x H), har en stilren grå färg och är tillverkad av hållbart stål.
Egenskaper
| Varumärke | WENKO |
| Art.Nr. | 50637100 |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 8 mm |
| Bredd | 94 mm |
| Djup | 38 mm |
| Typ | Trådkorg |
| Material | Metall |
| Kollektion | Teleskop |
| Serie | Hercules |
| EAN-nr | 4008838339299 |





