Tygback Lundbergs Wide Svart 527 mm
fr.229 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Wide Svart 527 mm
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Tygback Lundbergs Wide Svart 527 mm är en back i dubbelt polyestertyg med uttagbar botten och kardborrfästen på insidan. Den är tvätt- och strykbar och försedd med plastficka för medföljande etikett. Höjden tar 2 skenor i stativgavlarna.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Tygback Lundbergs Wide Svart 527 mm är en back i dubbelt polyestertyg med uttagbar botten och kardborrfästen på insidan. Den är tvätt- och strykbar och försedd med plastficka för medföljande etikett. Höjden tar 2 skenor i stativgavlarna.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Svart |
| Höjd | 85, 185 mm |
| Bredd | 527 mm |
| Djup | 527 mm |
| Typ | Tygback |
| Material | Stål |
| Passar till | Backsystem |
| Serie | Wide |
