Backstativ Elfa 74/45 med Meshbackar
1 793 kr
30 dagars prisgaranti

74/45 med Meshbackar
1 793 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Upptäck våra backstativ-kit, den ultimata och kompletta lösningen för garderober, tvätt & städ och andra utrymmen som kräver golvbaserad förvaring. Satsen inkluderar gavelsidor, tvärstag och lådor. Utöka backsystemets funktioner med ett brett utbud av tillgängliga tillbehör. Använd en påbyggnadssats för att stapla flera backsystem ovanpå varandra. Komplett kit med gavelsidor, tvärstag och backar.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Upptäck våra backstativ-kit, den ultimata och kompletta lösningen för garderober, tvätt & städ och andra utrymmen som kräver golvbaserad förvaring. Satsen inkluderar gavelsidor, tvärstag och lådor. Utöka backsystemets funktioner med ett brett utbud av tillgängliga tillbehör. Använd en påbyggnadssats för att stapla flera backsystem ovanpå varandra. Komplett kit med gavelsidor, tvärstag och backar.
Egenskaper
- Passar utmärkt för utrymmen som kräver förvaring på golvet.
- Diverse tillbehör finns tillgängliga för att utöka funktionaliteten.
- Passar utmärkt för utrymmen som kräver förvaring på golvet.
- Diverse tillbehör finns tillgängliga för att utöka funktionaliteten.
Dokument
Recensioner
Ylva VVerifierad köpare
för 2 år sedanBra o praktik
Birgitta FVerifierad köpare
för 2 år sedanElfa månar om kvalitet och funktionsduglighet. Stativet var tämligen lätt att montera men Bygghemma hade kunnat förtydliga hur exakt delarna ska sättas samman.
Ulf SVerifierad köpare
för 2 år sedanFunkar precis som jag hoppats på.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 45688982 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 740 mm |
| Djup Modulmått | 55 Standard cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 744590 |
| Modell | Backsystem |
| Djup | 535 mm |
| EAN-nr | 7315497445900 |

