Starter kit Elfa 2 SektionerVit
1 843 kr
30 dagars prisgaranti

2 Sektioner
Vit
1 843 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Färdigpackat topphängt Klick-in system som passar utmärkt i t. ex. garderoben eller tvättstugan. Innehåller Bärlist, Hängskenor, Konsoler, Trådhylla och Klädstång. Kombinera med fler inredningsprodukter för att anpassa förvaringen efter dina behov. Passar bra bakom skjutdörrslösning med Elfas skjutdörrar i standardstorlek.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Färdigpackat topphängt Klick-in system som passar utmärkt i t. ex. garderoben eller tvättstugan. Innehåller Bärlist, Hängskenor, Konsoler, Trådhylla och Klädstång. Kombinera med fler inredningsprodukter för att anpassa förvaringen efter dina behov. Passar bra bakom skjutdörrslösning med Elfas skjutdörrar i standardstorlek.
Egenskaper
Färdigpackat topphängt Klick-in system som passar utmärkt i t.ex. garderoben eller tvättstugan. Innehåller Bärlist, Hängskenor, Konsoler, Trådhylla och Klädstång. Kombinera med fler inredningsprodukter för att anpassa förvaringen efter dina behov. Passar bra bakom skjutdörrslösning med Elfas skjutdörrar i standardstorlek.
Färdigpackat topphängt Klick-in system som passar utmärkt i t.ex. garderoben eller tvättstugan. Innehåller Bärlist, Hängskenor, Konsoler, Trådhylla och Klädstång. Kombinera med fler inredningsprodukter för att anpassa förvaringen efter dina behov. Passar bra bakom skjutdörrslösning med Elfas skjutdörrar i standardstorlek.
Dokument
Recensioner
MatsVerifierad köpare
för 2 år sedanFunkar som tänkt
+ Bra finish
- Trådhyllan kan lite meckig att få dit om det är trångt
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 451347447 |
| Färg | Vit |
| Typ | Starter |
| Bredd | 1242 mm |
| Höjd | 2140 mm |
| Material | Stål |
| Modell | Klick-In System |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Tillverkarens Art.Nr. | 472610 |
| Serie | Classic |
| Djup Modulmått | 40 cm |
| Djup | 445 mm |
| EAN-nr | 7315494726101 |

