Fodral Buffalo 15 tumSvart
Rek. pris 599 kr
496 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

15 tum
Svart
496 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Buffalo Datasleeve kommer i en vacker mjuk läderkvalitet. Den har en slank passform med skyddande vaddering. Bred öppning med dragkedja, för bekväm hantering. Handgjord i Indien.
Varumärke
BuffaloBeskrivning
Buffalo Datasleeve kommer i en vacker mjuk läderkvalitet. Den har en slank passform med skyddande vaddering. Bred öppning med dragkedja, för bekväm hantering. Handgjord i Indien.
Egenskaper
| Varumärke | Buffalo |
| Art.Nr. | 590023 |
| Färg | Svart |
| Typ | Laptopfodral |
| Material | Läder |
| Bredd | 395 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 310 mm |
| Vikt | 0,27 kg |
| EAN-nr | 7319925900238 |



