Fodral MacBook Pro 16 tum 2019Blå
300 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå

Fodral MacBook Pro 16 tum 2019
Blå
300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fodral som är utformad för perfekt passa MacBook Pro 16" (2019) med Touch Bar, tillverkad i neopren med tillbehörsficka. Med Tucano Anti-Slip System® med ett elastiskt nät som håller datorn skyddad och hindrar den från att falla ur även när dragkedjan är öppen. Fodralet är 4 mm tjock för att ge ännu mer skydd. Det främre facket är perfekt för att tillbehör och små föremål.
Varumärke
TucanoBeskrivning
Fodral som är utformad för perfekt passa MacBook Pro 16" (2019) med Touch Bar, tillverkad i neopren med tillbehörsficka. Med Tucano Anti-Slip System® med ett elastiskt nät som håller datorn skyddad och hindrar den från att falla ur även när dragkedjan är öppen. Fodralet är 4 mm tjock för att ge ännu mer skydd. Det främre facket är perfekt för att tillbehör och små föremål.
Egenskaper
Mjuk fodral i neopren för att skydda MacBook Pro 16" 2019->
Tucano Anti-Slip System® för att hindra datorn att falla ur fodralet
Flatlocksömmar för bättre grepp
4 mm tjock för extra skydd
Främre fack för tillbehör
Mjuk fodral i neopren för att skydda MacBook Pro 16" 2019->
Tucano Anti-Slip System® för att hindra datorn att falla ur fodralet
Flatlocksömmar för bättre grepp
4 mm tjock för extra skydd
Främre fack för tillbehör
Egenskaper
| Varumärke | Tucano |
| Art.Nr. | 5211888 |
| Färg | Blå |
| Passar till | MacBook Pro 16" 2019 |
| Skärmstorlek | 16 in |
| Storlek | 370x290x20 mm |
| Material | Neopren |
| Typ | Fodral |
| EAN-nr | 8020252118881 |










