Fodral Tucano Melange Notebook12-13 tum Grå
275 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå
Utförande:
12-13 tum

Melange Notebook
12-13 tum Grå
275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TucanoBeskrivning
Fodral för datorn från Tucano.
Second Skin fodral med perfekt passform för 12 tum och 13 tum bärbara datorer. Skräddarsydd för att skydda bärbara datorer mot repor, stötar och fall. Fodralet kommer med Tucano Anti-Slip System® som är ett elastiskt skydd placerat under dragkedjan för att skydda din dator mot repor och fäster den säkert i fodralet. Detta fodral är perfekt för alla som inte vill, eller behöver en vanlig väska. Bär som den är eller använd som skydd i en annan väska.
Funktioner
- Bär som den är eller använd för att skydda datorn i en annan väska
- Med Tucano Anti-Slip System®
- I ruggat 4mm neoprenmaterial med fullt vadderade sidor för skydd
- Dubbla dragkedjor för enklare öppning
- Med flatlocksöm för snygg, slimmad design och bättre grepp
Passar till
- MacBook Air 13 tum (2018-2022)
- MacBook Pro 13 tum (sent 2012-2015)
- MacBook Pro 13 tum (2016-2022)
- Laptop 12 tum
Funktioner
- Bär som den är eller använd för att skydda datorn i en annan väska
- Med Tucano Anti-Slip System®
- I ruggat 4mm neoprenmaterial med fullt vadderade sidor för skydd
- Dubbla dragkedjor för enklare öppning
- Med flatlocksöm för snygg, slimmad design och bättre grepp
Passar till
- MacBook Air 13 tum (2018-2022)
- MacBook Pro 13 tum (sent 2012-2015)
- MacBook Pro 13 tum (2016-2022)
- Laptop 12 tum
Egenskaper
| Varumärke | Tucano |
| Art.Nr. | 5208101 |
| Färg | Grå |
| Utförande | 12-13 tum |
| Höjd | 240 mm |
| Skärmstorlek | 13 in |
| Storlek | 325x240x22 mm |
| Montering | Nej |
| Material | Neopren |
| Typ | Fodral |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 8020252081017 |

