Fodral Tucano Melange Notebook13-14 tum Grön
319 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön
Utförande:
13-14 tum

Melange Notebook
13-14 tum Grön
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TucanoBeskrivning
Fodral för datorn från Tucano.
Second Skin fodral med perfekt passform för 13,3 tum och 14 tum bärbara datorer. Skräddarsydd för att skydda bärbara datorer mot repor, stötar och fall. Fodralet kommer med Tucano Anti-Slip System® som är ett elastiskt skydd placerat under dragkedjan för att skydda din dator mot repor och fäster den säkert i fodralet. Detta fodral är perfekt för alla som inte vill, eller behöver en vanlig väska. Bär som den är eller använd som skydd i en annan väska.
Funktioner
- Bär som den är eller använd för att skydda datorn i en annan väska
- Med Tucano Anti-Slip System®
- I ruggat 4mm neoprenmaterial med fullt vadderade sidor för skydd
- Dubbla dragkedjor för enklare öppning
- Med flatlocksöm för snygg, slimmad design och bättre grepp
Passar till
- Laptop 14 tum
- Laptop 13 tum
Tekniska detaljer
- Föreslagen enhetsstorlek: 33,00 x 23,50 x 2,00
- Yttre storlek (cm): 34,00 x 24,50 x 3,00
Funktioner
- Bär som den är eller använd för att skydda datorn i en annan väska
- Med Tucano Anti-Slip System®
- I ruggat 4mm neoprenmaterial med fullt vadderade sidor för skydd
- Dubbla dragkedjor för enklare öppning
- Med flatlocksöm för snygg, slimmad design och bättre grepp
Passar till
- Laptop 14 tum
- Laptop 13 tum
Tekniska detaljer
- Föreslagen enhetsstorlek: 33,00 x 23,50 x 2,00
- Yttre storlek (cm): 34,00 x 24,50 x 3,00
Egenskaper
| Varumärke | Tucano |
| Art.Nr. | 5220015 |
| Färg | Grön |
| Utförande | 13-14 tum |
| Höjd | 245 mm |
| Skärmstorlek | 14 in |
| Storlek | 340x245x30 mm |
| Montering | Nej |
| Material | Neopren |
| Typ | Fodral |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 8020252200159 |







