PC Headset Hama Office Stereo Over-Ear HS-P350 V2 3,5mm
Rek. pris 409 kr
288 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

PC Headset från Hama. Hama Headset PC Office Stereo Over-Ear HS-P350 V2 Svart. Meshmaterial som andas leder bort fukt från huden och förhindrar värme och svettuppbyggnad. PC-kontorsheadset med flexibel mikrofonarm och 1 x 3,5 mm jack-anslutning plus Y-adapter.
Varumärke
HamaBeskrivning
PC Headset från Hama. Hama Headset PC Office Stereo Over-Ear HS-P350 V2 Svart. Meshmaterial som andas leder bort fukt från huden och förhindrar värme och svettuppbyggnad. PC-kontorsheadset med flexibel mikrofonarm och 1 x 3,5 mm jack-anslutning plus Y-adapter.
Operativsystem: Windows 11/10/8.1/8/7.
Egenskaper
| Varumärke | Hama |
| Art.Nr. | 139936 |
| Typ | PC Headset |
| Bredd | 170 mm |
| Längd | 90 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Vikt | 0,28 kg |
| Anslutning | 3,5mm jack |
| EAN-nr | 4047443471710 |



