Högtalare Einhell TC-SR 18 Li BT - Solo Sladdlös utan Batteri
Nyhet
449 kr
359 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

TC-SR 18 Li BT - Solo Sladdlös utan Batteri
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med Einhell sladdlös högtalare TC-SR 18 Li BT - Solo kan man enkelt etablera anslutning till alla Bluetooth-apparater som smartphones eller surfplattor. Dessutom har högtalaren en AUX-anslutning för anslutning av MP3-spelare eller smartphones, dessutom en USB-anslutning för laddning av smartphone, surfplatta eller MP3-spelare. Intuitiv manövrering för lätt hantering.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Med Einhell sladdlös högtalare TC-SR 18 Li BT - Solo kan man enkelt etablera anslutning till alla Bluetooth-apparater som smartphones eller surfplattor. Dessutom har högtalaren en AUX-anslutning för anslutning av MP3-spelare eller smartphones, dessutom en USB-anslutning för laddning av smartphone, surfplatta eller MP3-spelare. Intuitiv manövrering för lätt hantering.
Som medlem i den högkvalitativa Power X-Change-familjen kan alla litiumjon-batterier i systemserien kombineras med den sladdlösa högtalaren. Leverans sker utan batteri och laddare. Dessa kan dock köpas separat, exempelvis som praktiskt startkit.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4514150 |
| Spänning | 18 V |
| Höjd | 99 mm |
| Längd | 110 mm |
| Produkttyp | Sladdlös högtalare |
| Vikt | 0,29 kg |
| Bredd | 90 mm |
| Användningsområde | DIY |
| EAN-nr | 4006825644531 |



