Högtalare Mobility On Board Trådlös Dansande Enhörning
Rek. pris 329 kr
292 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Trådlös Dansande Enhörning
292 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Högtalare Mobility On Board Trådlös Dansande Enhörning är en dansande trådlös högtalare med djurmotiv. Upptäck den första dansande högtalaren. Med kraftfullt ljud och en originell design rör sig högtalaren efter musiken, och underhåller både barn och vuxna. Med möjligheten att få två högtalare att dansa tillsammans, och med "normalt" och "snabbt" dansläge, så kommer denna högtalare få dig att skratta.
Varumärke
Mobility On BoardBeskrivning
Högtalare Mobility On Board Trådlös Dansande Enhörning är en dansande trådlös högtalare med djurmotiv. Upptäck den första dansande högtalaren. Med kraftfullt ljud och en originell design rör sig högtalaren efter musiken, och underhåller både barn och vuxna. Med möjligheten att få två högtalare att dansa tillsammans, och med "normalt" och "snabbt" dansläge, så kommer denna högtalare få dig att skratta.
Högtalaren har ett kraftfullt ljud och integrerad handsfree-funktion. På en laddning kan du använda högtalaren i 4 timmar.
Övrigt
- Nettovikt: 126 g
- Ursprungsland: Kina
- Trådlös teknik: Bluetooth
- Bluetooth Version: 4.2
- Laddningstid: 2,5 h
- Anslutning: MicroUSB
- Uppladdningsbar: Ja
- Effekt: 3W
- Trådlös: Ja
Övrigt
- Nettovikt: 126 g
- Ursprungsland: Kina
- Trådlös teknik: Bluetooth
- Bluetooth Version: 4.2
- Laddningstid: 2,5 h
- Anslutning: MicroUSB
- Uppladdningsbar: Ja
- Effekt: 3W
- Trådlös: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Mobility On Board |
| Art.Nr. | 601805 |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Bluetoothhögtalare |
| Anslutning | Bluetooth 4.2 |
| Bredd | 66 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | DA-01 |
| Speltid | 4 timmar |
| Höjd | 42 mm |
| Djup | 93 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| EAN-nr | 3701045400400 |



