Trådlös Högtalare Makita LXT DMR202B Bluetooth
1 799 kr
1 599 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kompakt Bluetooth-högtalare från Makita för CXT/LXT-batterier alternativt nätanslutning. Utrustad med AUX-ingång, förvaringsfack samt USB-port för laddning av mobil enhet. IP64-klassad damm- och fuktsäker konstruktion. Drivs med 12V-18V batteri eller medföljande nätadapter.
Varumärke
MakitaBeskrivning
Kompakt Bluetooth-högtalare från Makita för CXT/LXT-batterier alternativt nätanslutning. Utrustad med AUX-ingång, förvaringsfack samt USB-port för laddning av mobil enhet. IP64-klassad damm- och fuktsäker konstruktion. Drivs med 12V-18V batteri eller medföljande nätadapter.
Specifikationer
- Spänning: 12-18 V
- Skyddssystem för batteri
- Batterityp: Li-ion
- Kontinuerlig drift: 18V / 4.0Ah 20 h
- Kontinuerlig drift: 18V / 5.0Ah 26 h
- Skyddsklass (IP): 64
- Vikt med standardbatteri: 2,7 kg
- Mått (LxBxH): 211 x 203 x 286 mm
OBS! Levereras utan batteri och laddare.
- Spänning: 12-18 V
- Skyddssystem för batteri
- Batterityp: Li-ion
- Kontinuerlig drift: 18V / 4.0Ah 20 h
- Kontinuerlig drift: 18V / 5.0Ah 26 h
- Skyddsklass (IP): 64
- Vikt med standardbatteri: 2,7 kg
- Mått (LxBxH): 211 x 203 x 286 mm
OBS! Levereras utan batteri och laddare.
Recensioner
SVerifierad köpare
för 7 år sedanBra ljud. Snabb uppkoppling, bra funktioner och kvalite . Toppbetyg
Egenskaper
| Varumärke | Makita |
| Art.Nr. | 4000034155 |
| Spänning | 18 V |
| Höjd | 286 mm |
| IP-Klassning | IP64 |
| Längd | 211 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | DMR202B |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Bluetoothhögtalare |
| Vikt | 2,7 kg |
| Bredd | 203 mm |
| EAN-nr | 0088381863353 |
