Väggfäste FLEXSON För Sonos FIVE/PLAY:5
fr.799 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggfäste från FLEXSON. Stadigt och justerbart väggfäste. Kan vridas upp till 30° åt höger eller vänster och lutas upp till 20° neråt. Placerar högtalaren liggande. Tillverkad av kvalitetsstål för stadig montering. Enkel installation med medföljande fästanordningar.
Varumärke
FLEXSONBeskrivning
Väggfäste från FLEXSON. Stadigt och justerbart väggfäste. Kan vridas upp till 30° åt höger eller vänster och lutas upp till 20° neråt. Placerar högtalaren liggande. Tillverkad av kvalitetsstål för stadig montering. Enkel installation med medföljande fästanordningar.
Egenskaper
| Varumärke | FLEXSON |
| Passar till | Sonos FIVE/PLAY:5 |
| Typ | Väggfäste |
| Höjd | 140 mm |
| Längd | 175 mm |
| Vikt | 1,4 kg |
| Bredd | 280 mm |
| Färg | Svart, Vit |
