Väggfäste SANUS För Sonos ERA100 EnkelSvart
Rek. pris 499 kr
472 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

För Sonos ERA100 Enkel
Svart
472 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sanus Väggfäste för Sonos Era 100™ (enkel). Design som smälter perfekt in till Sonos Era 100™ högtalare. Enkel installation, monteras på 15 minuter.
Varumärke
SANUSBeskrivning
Sanus Väggfäste för Sonos Era 100™ (enkel). Design som smälter perfekt in till Sonos Era 100™ högtalare. Enkel installation, monteras på 15 minuter.
Högtalaren kan tiltas 73 grader åt höger och vänster samt 7 grader uppåt och 32 grader nedåt.
Montera dina Sonos Era 100™-högtalare säkert på väggen. Luta och/eller vrid högtalaren för optimal lyssningsposition var du än befinner dig i rummet.
Montera dina Sonos Era 100™-högtalare säkert på väggen. Luta och/eller vrid högtalaren för optimal lyssningsposition var du än befinner dig i rummet.
Egenskaper
| Varumärke | SANUS |
| Art.Nr. | 640091 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 59 mm |
| Längd | 100 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| Produkttyp | Väggfäste |
| Material | Stål/Aluminium |
| EAN-nr | 793795538895 |







