Övriga Mobiltillbehör DESIRE2 Hörlursställ och Mobiltelefonhållare Headrest Pro Silver
409 kr
30 dagars prisgaranti

Hörlursställ och Mobiltelefonhållare Headrest Pro Silver
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Desire2 Headrest Pro är ett innovativt hörlursställ och mobiltelefonhållare i ett. Det har justerbar höjd och halkfri bas.
Varumärke
Desire2Beskrivning
Desire2 Headrest Pro är ett innovativt hörlursställ och mobiltelefonhållare i ett. Det har justerbar höjd och halkfri bas.
Desire2 Headrest Pro, 2-i-1 hörlursställ och mobiltelefonhållare är ett snyggt tillbehör för att arbeta hemifrån och på arbetsplatsen. Desire2 Headrest Pro är en symbol för elegant och funktionell design med snygga linjer och en justerbar höjd. Detta kombinerade mobiltelefonställ för skrivbord och headsethållare har en halkfri bas och håller dina enheter säkra och bekvämt inom räckhåll. Säg adjö till röriga skrivbord och trassliga ledningar tack vare detta fashionabla skrivbordsställ. Häng trådbundna eller trådlösa headset på den bakre hållaren för en mer ordnad arbetsstation.
Egenskaper
| Varumärke | Desire2 |
| Art.Nr. | 605076 |
| Färg | Silver |
| Höjd | 260 mm |
| Längd | 40 mm |
| Produkttyp | Hörlursställ och mobiltelefonhållare |
| Bredd | 95 mm |
| EAN-nr | 5061010660757 |




