Telefonhållare HAMA MagLine Magnetic Vent
239 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Telefonhållare HAMA MagLine Magnetic Vent
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

MagLine Smartphonehållare Magnetic Vent. fungerar med alla originalprodukter från Apple MagSafe och Hama MagLine. Denna magnetiska smartphonehållare gör att du snabbt kan montera din smartphone på ditt fordons ventilationspaneler. Magnethuvudet samt metallplattorna säkerställer en minimalistisk design och användarvänlighet. Den integrerade magnetringen gör att Apple mobiler från iPhone 12 mini och framåt, enkelt kan dockas till mobiltelefonhållaren och perfekt placerad utan någon tröttsam manuell justering.
Varumärke
Desire2Beskrivning
MagLine Smartphonehållare Magnetic Vent. fungerar med alla originalprodukter från Apple MagSafe och Hama MagLine. Denna magnetiska smartphonehållare gör att du snabbt kan montera din smartphone på ditt fordons ventilationspaneler. Magnethuvudet samt metallplattorna säkerställer en minimalistisk design och användarvänlighet. Den integrerade magnetringen gör att Apple mobiler från iPhone 12 mini och framåt, enkelt kan dockas till mobiltelefonhållaren och perfekt placerad utan någon tröttsam manuell justering.
Egenskaper
| Varumärke | Desire2 |
| Art.Nr. | 605083 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 140 mm |
| Längd | 70 mm |
| Produkttyp | Mobil Hållare |
| Bredd | 80 mm |
| Utförande | Silikongummi för ett säkert grepp |
| EAN-nr | 4047443514028 |





