Plastgran Star Trading Calgary210 cm
Rek. pris 3 329 kr
3 159 kr
2 998 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
2100 mm

Calgary
210 cm
2 998 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 608-31 |
| Höjd | 2100 mm |
| Vikt | 12,8 kg |
| Bredd | 1400 mm |
| Djup | 1400 mm |
| Typ | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Calgary |
| Färg | Grön |
| EAN-nr | 7391482608314 |

